DEKORACJE WEWNĘTRZNE
Osłonimy Twoje wnętrze nowym wzornictwem i wsparciem architekta. Zapraszamy do naszych galerii.
Zobacz
OSŁONY ELEWACYJNE
Wspieramy budownictwo indywidualne i wielorodzinne. Podnosimy komfort życia proponując nowoczesne osłony wspierające ekologię.
Zobacz
DOMOWE KLIMATY
Realizujemy kompleksowe zlecenia. Łączymy produkty i dostarczamy w ramach jednego montażu.
Zobacz
PRZESTRZEŃ FIRMOWA
Realizujemy nietypowe zamówienia, wielkogabarytowe i na wysokościach. Kompleksowo wspieramy Inwestorów w ich aranżacjach.
Zobacz
AUTOMATYKA
Nie tylko pięknie, ale także funkcjonalnie. Wszystkie nasze produkty mogą zostać zintegrowane w Twoim inteligentnym domu.
Zobacz
Previous
Next
DEKORACJE WEWNĘTRZNE
OSŁONY ELEWACYJNE
AUTOMATYKA
DOMOWE KLIMATY
PRZESTRZEŃ FIRMOWA
NAJSZERSZA, WYRÓŻNIAJĄCA NAS

OFERTA

PROJEKTOWANIE

Projektujemy dekoracje i osłony opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz na potrzebach Klientów. Gwarantujemy wysoką jakość za przystępne ceny.

PRACOWNIA

Nasza pracownia przystosowana jest technologicznie zarówno do małych realizacji, jaki i produkcji osłon wielkogabarytowych. Reprezentujemy wielu producentów tkanin, dzięki czemu naszym Klientom możemy zagwarantować bogate wzornictwo i niepowtarzalny wystrój.

MONTAŻ

Nasi technicy przechodzą odpowiednie szkolenia w zakresie pomiaru i montażu osłon oraz dekoracji. Posiadają także niezbędne uprawnienia elektryczne, czy wysokościowe. Dbają o czystość w miejscu realizacji.

PRACE NA WYSOKOŚCI

W naszym portfolio posiadamy wiele realizacji, które wymagały pracy na wysokości z użyciem wysokiego rusztowania lub podnośnika. Korzystamy także ze wsparcia firm alpinistycznych, dbając o jakość i bezpieczeństwo.

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Współpracujemy z Architektami Wnętrz. Oferujemy kompleksową realizację zleceń, zarówno w Warszawie jak i w całej Polsce.

USŁUGI SERWISOWE

Świadczymy dodatkowe usługi serwisowe. Naprawy pogwarancyjne, zabiegi pielęgnacyjne, odbieramy i dostarczamy tkaniny wymagające specjalistycznego czyszczenia. Szkolimy w zakresie użytkowania oraz regenerujemy nasze produkty wymieniając na nowe zużyte tkaniny.

AUDYT

Realizujemy audyty specjalistyczne - spektrofotometryczne i akustyczne, dzięki czemu, w sposób profesjonalny, wspieramy Architektów, Firmy i Instytucje, dla których kwestie akustyki, czy oświetlenia są kluczowe.

PRODUKTY WIELKOGABARYTOWE

Naszą wizytówką są produkcja i montaż osłon i dekoracji wielkogabarytowych, których wymiar pionowy lub poziomy przekraczał 6 m w jednym elemencie, w celu osiągnięcia niezwykłego efektu wizualnego i funkcjonalnego.

NASZE REALIZACJE

ROLETY SUNSCREEN

MONTAŻ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

NOWE TRENDY 2021

TKANINY NIEPALNE

CHARAKTERYSTYKA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

PROJEKTOWANIE / POMIAR / WYKONANIE / MONTAŻ

IDEA DEKORACJE

Idea to firma wyspecjalizowana w tworzeniu nowoczesnych dekoracji okiennych zgodnych z najnowszymi trendami wystroju wnętrz. Współpracujemy zarówno z największymi jak i młodymi, architektami. W naszym portfolio znajdą się zawsze projektowane indywidualnie, często oryginalne i niepowtarzalne projekty osłon wewnętrznych i zewnętrznych  mieszkań, rezydencji, biur oraz dużych obiektów komercyjnych.

Idea to nie tylko dekoracje okienne czy designerskie rozwiązania. Idea to zespół ludzi, którzy dbają o zadowolenie i satysfakcję każdego klienta. Naszym produktem jest koncepcja wypracowana wspólnie z architektem lub inwestorem zależnie od jego wizji i potrzeb, aż do perfekcyjnego wykonania i obsługi zarówno gwarancyjnej jak i pogwarancyjnej, a wszystko to w bardzo konkurencyjnej cenie. 

OSŁANIAMY OD 20 LAT
ZOBACZ TAKŻE

NASZE PRODUKTY

TKANINY

Niepalne
Akusytczne
Termiczne
Z nadrukiem
Sceniczne

specjalne

Wielkogabarytowe
Żagiel
Automatyka sterowań
Inteligentne domy
Podziały pomieszczeń
Kino domowe

WEWNĘTRZNE

Rolety zabezpieczające
Rolety tkaninowe elewacyjne
Ekrany Przesuwne
Moskitiery roletowe
Pergole
Ogrody zimowe
Żaluzje elewacyjne

ZEWNĘTRZNE

Rolety zabezpieczające
Rolety tkaninowe elewacyjne
Ekrany Przesuwne
Moskitiery roletowe
Pergole
Ogrody zimowe
Żaluzje elewacyjne

Automatyka

Nowoczesne systemy sterujące, zasilane siecią lub akumulatorowe ...

ZOBACZ

NASZE REALIZACJE